Mirosław Juszczak

Długoletni nauczyciel w technikum informatycznym w Garwolinie, posiadający wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi i młodzieżą jak również z osobami dorosłymi.

Zawodowo szczególnie związany z programowaniem i sieciami komputerowymi.

Instruktor CISCO ITEssentials i CCNA, egzminator ECDL. Czynny programista apllikacji produkcyjnych w C# .NET.

Wielokrotny opiekun uczniów, będących finalistami konkursów programistycznych jak również wykładowca w wielu szkoleniach i projektach unijnych.

Przedmioty nauczane w technikum informatycznym: systemy operacyjne, sieci komputerowe, witryny internetowe, programowanie aplikacji internetowych, bazy danych.

 

 

Łukasz Korycki

Od 2013 roku nauczyciel w technikum informatycznym w Garwolinie. W dziedzinie informatyki specjalista od tworzenia stron internetowych w oparciu o CMS Joomla. Ma na koncie blisko 50 realizacji witryn dla osób prywatnych, firm i instytucji.

Tak jak każdy fragment kodu aplikacji ma znaczenie, tak istotne jest słowo – to pisane. Od kilkunastu lat dziennikarz. Współtwórca i założyciel portalu WirtualnyGarwolin.pl.

Instruktor CISCO ITEssentials i CCNA. Prowadzący szkolenia z zakresu wykorzystania technologii informacyjnych w nauczaniu.

Przedmioty nauczane w technikum informatycznym: urządzenia techniki komputerowej, systemy operacyjne, sieci komputerowe, witryny internetowe, bazy danych, programowanie aplikacji internetowych.

Prywatnie miłośnik literatury akcji i siatkówki, także w czynnym jej wydaniu.