fbpx

Masz pytania? 578 553 825 mirek@zakodujgarwolin.pl 508 590 073 lukasz@zakodujgarwolin.pl

Mirosław Juszczak

Mirosław Juszczak

współzałożyciel

Długoletni nauczyciel w technikum informatycznym w Garwolinie, posiadający wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi i młodzieżą jak również z osobami dorosłymi.

Zawodowo szczególnie związany z programowaniem i sieciami komputerowymi.

Instruktor CISCO ITEssentials i CCNA, egzminator ECDL. Czynny programista apllikacji produkcyjnych w C# .NET.

Wielokrotny opiekun uczniów, będących finalistami konkursów programistycznych jak również wykładowca w wielu szkoleniach i projektach unijnych.

Przedmioty nauczane w technikum informatycznym: systemy operacyjne, sieci komputerowe, witryny internetowe, programowanie aplikacji internetowych, bazy danych.

Łukasz Korycki

Łukasz Korycki

współzałożyciel

Od 2013 roku nauczyciel w technikum informatycznym w Garwolinie. W dziedzinie informatyki specjalista od tworzenia stron internetowych w oparciu o CMS Joomla. Ma na koncie blisko 50 realizacji witryn dla osób prywatnych, firm i instytucji.

Tak jak każdy fragment kodu aplikacji ma znaczenie, tak istotne jest słowo – to pisane. Od kilkunastu lat dziennikarz. Współtwórca i założyciel portalu WirtualnyGarwolin.pl.

Instruktor CISCO ITEssentials i CCNA. Prowadzący szkolenia z zakresu wykorzystania technologii informacyjnych w nauczaniu.

Przedmioty nauczane w technikum informatycznym: urządzenia techniki komputerowej, systemy operacyjne, sieci komputerowe, witryny internetowe, bazy danych, programowanie aplikacji internetowych.

Prywatnie miłośnik literatury akcji i siatkówki, także w czynnym jej wydaniu.

Halina Zając

Halina Zając

koordynator kursów z matematyki

Długoletnia nauczycielka matematyki. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. 

Ukończyła liczne formy doskonalenia zawodowego. Posiada pierwszy stopień specjalizacji zawodowej w zakresie nauczania matematyki. Obecnie pracuje na stanowisku nauczyciela matematyki w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Garwolinie. Wcześniej pracowała w szkołach podstawowych, gimnazjach oraz ośrodkach doskonalenia nauczycieli. Przez kilka lat współpracowała z Akademia Podlaską pełniąc funkcję mentora na studiach podyplomowych dla nauczycieli. Miała też przyjemność być trenerem oraz mentorem i moderatorem licznych szkoleń i kursów prowadzonych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Pełniła również funkcję przewodniczącej zespołu egzaminatorów egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów przyrodniczych, a następnie  z matematyki. Współpracuje z OKE Warszawa w charakterze egzaminatora/weryfikatora  egzaminu maturalnego z matematyki oraz egzaminu ósmoklasisty z matematyki.  Od kilkunastu lat współpracuje również z Gdańskim Wydawnictwem Oświatowym pełniąc funkcję konsultanta.

Największą przyjemność w pracy zawodowej sprawie jej towarzyszenie młodym ludziom w odkrywaniu, że w matematyce nie ma zagadnień trudnych są tylko łatwe i te, których jeszcze nie znamy.

 

DOŚWIADCZENIE

Od wielu lat związani jesteśmy z technikum informatycznym, gdzie uczymy uczniów programowania, tworzenia aplikacji internetowych, administrowania systemami operacyjnymi i sieciami komputerowymi. Od 2018 roku prowadzimy Zakoduj Garwolin.

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI

Pracujemy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi, których uczymy zdobywania umiejętności informatycznych. Zajmujemy się również czynnie implementacją produkcyjnych rozwiązań w zakresie serwisów internetowych i programowania w C# .NET.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.